Biz evde farklı fikirler ve tarifler  uygulamayı seven bir aileyiz. Evde sabun yapımından tutun çok farklı yemek ve içecek tariflerini paylaşmaya çalışıyoruz.

Evde sabun yapımı çok güzel bir hobi olup hem ev ekonomisine katkıda bulunabilir ve evdeki artık yağları değerlendirebileceğiniz oldukça güzel bir uğraştır. 

Öncelikle doğal sabun yapımı konusunda çoğunlukta net bilgilere ulaşamayabilirsiniz. Araştırma yaptığınızda karşınıza çıkan kimsenin adamakıllı tarifleri vermemesi olacaktır. Ne YouTube videolarında ne de sitelerde nedense kimse bu tarifleri vermez ve bunu kurslarda para vererek öğrenmenizi isterler. Bizde biraz Buna tepki nedeniyle ve kendimiz çok  araştırma yaptığımız için ve herkesin evde doğal sabun yapımını rahat öğrenmesi için kendi tariflerimizi sitemizden paylaşıyoruz. 
Biz deneme yanılma yöntemi ve yabancı tarif veren bir iki siteden edindiğimiz bilgiler ile bu uğraşı yapıp sizlerle paylaşıyoruz.

Yabancı sitelerden ve Türk kaynaklardan derlediğimiz bilgileri, Evde kendimiz deneme yanılma yöntemi ile harmanlayıp sabunlarımızı yapıyoruz. Yani formüller, miktarlar kendimize aittir. Kesinlikle bir eğitim ya da kurs almadık. Bu nedenle yağları belirtilen ölçüleri kendi tecrübelerimize dayanarak yapmaktayız. Bu nedenle Meydana gelebilecek olumsuzluklardan sitemiz www.harikaevisleri.com herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Videolar
Sitemiz Harika ev İşlerinde www.harikaevisleri.com olarak sitemizde sadece kendi Youtube kanalımız olan Harika Ev İşleri kanalına ait  Youtube videoları kullanmaktayız. Herhangi bir video yada yazı ile ilgili telif hakkı nedeniyle kaldırılmasını isterseniz harika.ev.isleri@gmail.com mail adresi yada ana sayfanın altında bulunan iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.

Doğal Bitkiler ve Tedavi yöntemleri Hakkındaki yazılar

Sitemizde şifalı bitkiler ve hastalıklara dair bilgiler verilmektedir. Bu konularda yazdığımız yazılar çeşitli kitaplar ve internet siteleri üzerinden olup doktorunuza danışıp kullanmanızı öneriririz. Bu sebebten sitemiz www.harikaevisleri.com hiç bir surette sorumlu değildir.
Sabun yapımı ve diğer bilgiler

Sitemiz www.harikaevisleri.com un bilgilerini kaynak göstemek suretiyle kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sitedeki bilgileri kullananlar sorumlulukları kabul etmiş sayılır. Saygılar.