<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Bize Yollayın Yayınlayalım

Hadi Sitemiz www.harikaevisleri.com yollayacağınız el işlerinizi yayınlayalım. Bu sayede sitemiz aracılığıyla hem Harika el işlerinizin nasıl yapıldığını diğer örgü severler ile paylaşıp faydalı olabileceksiniz hem de bu sayede el işlerinizin reklamı yapılabilecektir.
Facebook sayfamıza mesaj yolu ya da Mail adresiyle yollayabileceğiniz elişlerini resimli örnekler ve kendi anlatımınızın bulunduğu yazı ile yollayabilirsiniz. Yolladığınız anlatımlı örnekler en kısa zamanda sitemizde paylaşılacaktır.
Yolladığınız gönderilerin altına kaynak olarak Facebook Instagram gibi ve diğer insanların size ulaşmasını sağlayabilecek her türlü iletişim bilgisini de ekleyebilirsiniz.
Bu sayede ücretsiz olarak tanıtımınızı yapabileceksiniz Diğer yandan pek çok örgü severe faydalı olabilirsiniz.
Katılımınızı bekliyoruz saygılar
Mail adresi : harika.ev.isleri@gmail.com

Facebook Adresi : Harika Ev İşleri
Bize Yollayın Yayınlayalım Reviewed by Unknown on 15:20 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.