Hulk yaş pasta tarifi, Hulk doğumgünü pastası nasıl yapılır ayrıca hazır kekle yaş pasta yapımı da detaylı şekilde videomuzda

Yenilmezler'in en sinirli ve bir o kadar da sevimli üyesi Hulk, çocukların en sevdiği süper kahramanlardan biri olup Özel günler ve doğum günleri için bu tarifle sizde kolaylıkla Hulk yaş pasta sı yapabilirsiniz.

Biz bu tarafımızdan hazır pasta keki kullandık

Hulk yaş pasta tarifi nasıl olur


3 adet hazır Kek tabanı muhallebisi için 1 yumurta 2 yemek kaşığı toz şeker 2 yemek kaşığı un 2 su bardağı süt 1 yemek kaşığı nişasta 1 yemek kaşığı tereyağı 1 paket vanilya İsteğe bağlı arasına muz dilimleri Kreması için yeşil gıda boyası 1 su bardağı süt bir paket krem şanti Süslemek için Hulk oyuncağı rulokat pasta süsleri Çocuğunuzun Hulk oyuncağı varsa üstüne koyun ve de sonra Hulk onu kırmış gibi yapın.
#hulk #pasta #tarif

Hulk Pastası Yapılışı

- Hulk pasta tarifi için hazır kek kullandık.

- Kekin alt tabanını süt ile iyice ıslatın. 1 yumurta, 2 yemek kaşığı toz şeker, 2 yemek kaşığı un, 2 su bardağı süt , 1 yemek kaşığı nişasta ile muhallebi yapın. Tüm malzemeleri ocakta 1 taşım kaynayana kadar pişirip ocaktan alın ve 1 yemek kaşığı tereyağı ve 1 paket vanilya ekleyip yağ eriyene kadar karıştırın. Soğumaya bırakın.

- Ara muhallebiyi sürüp isteğe bağlı meyve dilimleri ekleyin.

- Pastanın üst katını kapatıp delikler açıp tekrar sütle ıslatın.

- Krem şanti hazırlayın ve içine 1 iki damla yeşil gıda boyası ekleyip güzelce çırpın. Yeşil renkli krem şanti elde edeceğiz.

- Krem şantiyi pastaya ince sürün. Üzerine yani pastanın tepesine Hulk oyuncağını salpayın.

- Pasta süzleri ve beyaz renkli çikolata ile alttaki video ve resimlerdende göreceğiniz gibi Hulk'un duvarı yıkarak taşırtması şeklini verin.

- Çocukların bayılacağı Hulk pasta en az 3 saat buzdolabında dinlendirin.

Hulk pasta tarifi yapılışı altta video olarak bulunmaktadır. Tarifimiz beğendiyseniz benzer pasta tariflerinden pişmeyen rulo pasta tarifi ve BİM hazır kekten yaş pasta tarifi lerine göz atabilirsiniz.

Hulk Pastası Yapılışı Video