Koltuk yıkama hizmeti son dönemde oldukça talep edilen bir hizmettir. Yapılan buharlı koltuk yıkama bu anlamda kaliteyi oldukça yukarı çekmektedir.

Koltuk yıkama hizmeti konusunda teknolojinin tüm olanaklarını kullanan firmamız bu sayede kaliteli, hızlı, profesyonel ve sağlıklı bir koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuktaki kirlerin ve lekelerin derinlemesine temizlenmesini sağlayan buharlık koltuk yıkama makinelerimiz sayesinde koltuklarının görsel anlamda ter temiz olurken sağlık anlamında da en iyi şekilde temizlenmiş olmaktadır.
Firmamız tarafından sunulan buharlı koltuk yıkama hizmeti sayesinde koltuklarınızın en nadiden ve özel kumaşlarına bile en ufak bir zarar gelmenden, koltukların renkleri solmadan ve derinlemesine bir temizlik sağlanmış olmaktadır. Yüksek buhar gücü olan makinelerimiz koltuklarınızda bulunan ve oldukça sağlıksız olan fakat sizlerin gözleriniz ile göremediği mikrop, bakteri, mike ve diğer haşereleri tamamı ile yok olmaktadır.
Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetinin Önemi

İnsanlar evlerinde koltukları kirlendiklerinde çoğu zaman kendileri silmek yolu ile temizlemeyi tercih etmektedirler. Fakat bu temizlik son derece yüzeysel olup koltuğun kumaşına zarar vermekte ve orijinal renginin giderek kaybolmasına sebep olmaktadır. Ayrıca nemli kalan koltuklarda mikrop, bakteri ve haşerelerin üretimi için son derece uygun bir ortam oluşurken bu durum çeşitli hastalıklara âdete davetiye çıkarmaktadır.
Buharlı koltuk yıkama hizmetimizde kimyasal herhangi bir temizleyici kullanılmamakta olup tamamı ile buharın gücü esas noktadadır. Koltuklarınıza bol buhar verilerek derinlemesine hem kir ve lekeler çözünmekte hemde yüksek buhar ısısında hiçbir mikrop, bakteri ve haşere canlı kalamamaktadır. Daha sonra aşamalarda derinlemesine vakumlama teknolojisi sayesinde koltuktaki tüm nem, kir, leke ve mikroplar çekilerek tertemiz, kuru ve tamamı ile sağlıklı bir koltuğa kavuşulmuş olmaktadır.