<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Öksürüğü Geçiren Mucize Tarif Sadece iki Malzemeyled

Özellikle kış aylarında kuru öksürük ile kendini gösteren soğuk algınlığı hem kendimiz hemde çevremiz için rahatsız edici olmaktadır. Öksürüğü geçirmek için etkili doğal ve bitkisel bir karışım arıyorsanız incir ve süt ile öksürüğü geçiren tarif, öksürük geçirmeye yardımcı olacak ve boğazlarınızı yumuşatacaktır.

İlaç takviyeleri yerine kullanılabilecek hem doğal hemde etkili öksürük geçiren tarif aynı zamanda pratik bir şekilde hazırlanabilmektedir.

Öksürüğü geçiren tarif için malzemeler

5 adet incir

1 su bardağı süt

Öksürük kesen tarif hazırlanışı

- yaklaşık 5 adet incir ufak ufak doğranır.

- doğranan incirler biz cezveye koyun ve üzerine 1 su bardağı süt eklenip kısık ateşte 10 dk pişirilir.

- Kısık ateşte pişirmek önemlidir.

- Pişen incir aromalı süt süzülerek bardağa dökülür ve sıcak olarak içilir.

-Şifa olsun

Görüldüğü gibi sadece iki malzeme ile kolayca hazırlanabilen öksürüğe karşı etkili doğal karışım ile boğazlarınız yumuşayacak ve öksürük kesilecektir. Günlük olarak kullanabilirsiniz.

Tarifin yapılış aşamalarını görmek isterseniz altta kendi çekimimiz olan Harika Ev İşleri Youtube kanalına ait öksürüğe karşı mucize tarif isimli videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmanızı bekliyoruz.

Öksürüğü Geçiren Mucize Tarif Sadece iki Malzemeyle Reviewed by Harika Ev İşleri on 12:48 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.