<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Karabaş Otu Çayı Nasıl Demlenird

Karabaş otu son derece faydalıdır doğal bitki olup karabaş otu çayı da vücut için oldukça faydalıdır. Sinirleri yatıştıran bir etkiye sahiptir. Ayrıca Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hoca tarafından karabaş otu çayı nöropatik ağrıların giderilmesi için tavsiye edilmektedir.
Peki karabaş otu çayı nasıl demlenir.

Genellikle aktarlarda kuru olarak satılan karabaş otunu aldığınız takdirde bir bardak sıcak suyun içerisine 5-6 adet karabaş otu atıp, kapağını kapatın. Bunun için hazır satılan bitki çayı demleme aparatından da kullanabilirsiniz. Karabaş otunun sıcak suyun içerisinde kabın ya da bardağın ağzı kapalı olarak 2-3 dakika beklettikten sonra sıcak olarak tüketebilirsiniz. Karabaş otu çayının sade içilmesi tavsiye etmektedir.

Görüldüğü gibi karabaş otu çayı demlenmesikarabaş otu çayı nasıl hazırlanır son derece pratik bir işlemdir.

Karabaş otu çayı nasıl demlenir video olarak İzlemek isterseniz, kendi çekimimiz olan Harika Ev İşleri YouTube kanalına ait karabaş otu çayı nasıl demlenir videosu yazı altında bulunmaktadır. Daha farklı bitki çayı tarifleri için YouTube kanalımıza abone olmanızı bekliyoruz.

Karabaş Otu Çayı Nasıl Demlenir Reviewed by Harika Ev İşleri on 12:10 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.