Masa üzeri kullanım için hazırlanmış olan masa bayrağı modelleri her kullanıcı için istenilen tasarım üzerinden basılmaktadır. Farklı tasarımlar üzerinden yapılacak olan çalışmalar kısa sürede istenilen modelin kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Geçmişte özellikle makamlarda kullanılmakta olan bayrak seçenekleri arasında yer alsa da günümüzde firmalar tarafından tercih edilen bayraklar arasında yer almaktadır.
Firmalar özellikle masa bayrağı ile odalara kullanım için tercih edecek olan birbirinden farklı seçeneklere ulaşım sağlayabilirler. Kaliteli kumaş üzerine yapılacak olan baskı çalışmaları aynı bayrağın daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Çift taraflı yapılan baskı çalışmaları sonucunda hazırlanan tasarım üzerinden bayrağın her iki yüzüne de baskı yapılması sağlanmaktadır.
Masa Bayrağı Modelleri
Masa üstü için hazırlanan masa bayrağı modellerinde yapılan baskı çalışmaları dijital makineler ile yapılmaktadır. Farklı boyutlarda tercih edecek olan çok sayıda farklı model bulunmaktadır. Kullanıcılar en uygun seçeneğe belirlemek istedikleri her durumda özellikle masanın boyutuna göre değişen bayrak boyutları üzerinden işlem yapabilirler. Özel olarak tercih edilmiş olan tasarımlar üzerinden baskı işlemi yapılabilir.
Masa Bayrağı Dijital Baskı
Daha kaliteli sonuçlar elde edilmesi adına Türk bayrağı veya farklı tasarımlar üzerinden hizmet almak isteyenler için masa bayrağı modellerinde istenilen tasarıma göre baskı işlemi yapılmaktadır. Tamamen suya ve yıkamaya karşı dayanıklı olan saten kumaş üzerinde baskı yapılarak bayraklar hazırlanmaktadır. Çift taraflı yapılan baskı çalışmaları masa üzerinde kullanılacak olan bayrak için belirlenmiş tasarımın uygulanmasını sağlamaktadır.
Masa Bayrağı Fiyatları
Tek veya çift modelleri arasından yapılacak olan seçimler fiyatları belirlemektedir. En ekonomik fiyatlar üzerinden hizmet almak isteyenler değişen fiyat seçeneklerini inceleyerek tercihlerini yapabilirler. Boyutlara göre değişen masa bayrağı fiyatlar üzerinden baskı çalışması yapılmaktadır. Suya dayanıklı ve yıkanabilir baskı çalışmaları bayrakların istenildiğinde herhangi bir sorun yaşanmadan rahatlıkla temizlenmesini sağlamaktadır.
Daha fazla seçeneği bir arada görüntülemek isteyenler https://www.baskiseli.com/masa-bayraklari adresi üzerinden modelleri inceleyebilirler. Tasarım hazırlanmamış olanlar ücretsiz olarak yapılacak olan tasarım işlemleri konusunda profesyonel yardım alabilirler. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak olan tasarımlar üzerinden baskı çalışması yapılabilir.