<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Türk Kahvesi Yapmayı Bir de Böyle Deneyin
sütlü türk kahvesi yapımı ,türk kahvesi nasıl yapılır tarifi, türk kahvesi nasıl yapılır video,  türk kahvesi tarifi,2 kişilik türk kahvesi nasıl yapılır, sade türk kahvesi nasıl yapılır, normal kahve nasıl yapılır,

Geleneksel lezzetimiz olan Türk kahvesi yapımı klasik olarak 1 fincan suya birer kaşık kahve ve şeker karıştırarak pişirilmekten oluşmakta olup, eğer Türk kahvesini değişik bir yöntem ile yapıp farklı bir lezzet yakalamak istiyorsanız altta vereceğimiz yöntemleri izlemeniz yeterli olacaktır.
1 fincan su cezvede kaynatılır
Kaynayan suyun içerisine 1 çay kaşığı şeker ve 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi koyup karıştırılır.
Cezvedeki kahve kaynayınca pişen kahvenin yarısı fincana boşaltılır. Cezvede kalan kahve ocakta bir taşım daha pişirilir.
Ardından tekrar fincana dökülür.
Değişik yöntemle pişirilen Türk kahvesi hazırdır afiyet olsun

Bu Türk kahvesi tarifi ile kahve tadını daha yoğun bir şekilde damaklarınızda hissedeceksiniz.

Vermiş olduğumuz Türk kahvesi tarifinin yapılış aşamalarını izlemek isterseniz sitemize ait kendi çekimimiz olan Youtube videosu altta bulunmaktadır. Türk kahvesi yapılışı video olarak izleyebilirsiniz. Daha farklı kahve tarifleri evde cappuchino nasıl yapılır yadafrappe tarifi gibi farklı kahve tarifleri için sitemizin ilgili yazılarına göz atabilirsiniz.


Türk Kahvesi Yapmayı Bir de Böyle Deneyin Reviewed by Harika Ev İşleri on 10:26 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.