d


Uçak Yolculuğunun Avantajlarından Yararlanın

Tatil planlarının çok fazla yoğun olduğu yaz aylarında özellikle bir yerden başka bir yere giden yolcu sayısı da ciddi oranda artış göstermektedir. Kalabalık kitle bundan birkaç yıl öncesine kadar otogarlarda daha fazla iken günümüze baktığımızda hava alanlarındaki yoğunluğun daha fazla olduğunu görüyoruz. Bunda tabi ki birçok faktörün etkisi olduğu bir gerçektir. Eskiden birçok insan için ki özellikle bunlar orta ve dar gelirli kişiler ise uçak ile yolculuk etmek hayalden öteye gidemiyordu. Çünkü bilet fiyatlarının bir hayli yüksek olması ne yazık ki insanları saatlerce hatta günlerce ara yolu ile ulaşıma zorunlu kılıyordu. Fakat günümüzde bu durum büyük bir oranda etkisini kaybetti desek yanılmayız. Hava alanlarının doluluk oranına baktığımızda artık birçok kişinin maddi durumu ne olursa olsun uçaklar ile istedikleri yere gidebildiklerini görüyoruz. Bu da ekonomik durumun yavaş yavaş artmaya başladığınız ve insanların zamanın kıymetini anladığını bizlere göstermektedir.

Daha Kaliteli Hizmet Görmek İsteyenler Burada

Sunexpress ailesi olarak herkesi uçak ile yolculuk etmeye, istediği yere çok daha kısa zamanda gitmeye ve kaliteli hizmet görmeye hakkı olduğunu düşünerek bilet fiyatlarını her bütçeye uygun olarak satışa sunmaktayız. Sunexpress uçak bileti almak istediğiniz zaman maddi durumunuz ne olrsa olsun bilet bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ama bunun için yapmanız gereken tek şey biletinizi olabildiğince erken almanızdır. Çünkü uçaklardaki sistem bu şekildedir. Aynı gün içinde alınan biletin fiyatı çok daha fazla iken haftalar önce alınan biletin fiyatı yarısından bile düşük olacaktır. Sürekli uçak yolculuğu yapan kişiler bunun bilincinde oldukları için hava yolunun rahatlığını hiçbir şeye değişmemekte ve sürekli çok uygun fiyatlara yurt içi ya da yurt dışı seyahatleri yapmaktadırlar. Sunexpress bilet al seçeneği ile siz de çok kolay bir şekilde biletinizi erkenden alarak çok uygun bir fiyata istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Zamanın Kıymetini Bilenlerin Tercihi


Uçaklarda gidiş dönüş biletinin birlikte alınması çok daha avantajlı olmaktadır. Eğer tatil gününüz belli ise neden son ana kadar bilet almak için bekleyesiniz ki? Uçakların bu avantajının yanında ikramlar konusunda da otobüslere nazaran büyük avantajları vardır. Her firmanın farklı ikramlarının olmasının yanı sıra uçaklarda üç saatten fazla yapacağınız yolculuklarda zengin menülerden oluşan yiyeceklerimiz ikram edilmektedir. Yanında tatlı ve içecek seçeneklerimizle de oldukça memnun kalacağınız bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Otobüslerde böyle bir konforu hiçbir zaman bulamayacaksınız. Uçak seyahatinin belki de en önemli ve herkes tarafından tercih edinilen avantajı zamandır. Zamanın değerli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Saatlerce belki de günlerce yolda geçirdiğiniz ve hatta üstüne bir de yorgunluk çektiğiniz o zamanı uçakta birkaç saat içinde hem de en rahat şekilde gideceksiniz. Birkaç saat içinde değil şehir ülke bile değiştirebiliyor olmak günümüzün en büyük avantajlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.