s

Sıcak yaz günlerinde hem serinletici hem de çok kolay hazırlanabilen bir içecek tarifi arıyorsanız, muzlu dondurmalı milkshake tarifi sizler için idealdir.
Muzlu dondurmalı milkshake tarifi için

Malzemeler
Bir adet muz
1 su bardağı süt
Bir top vanilyalı dondurma
İki kalıp buz

Evde Muzlu milkshake yapımı oldukça basittir. Verdiğimiz milkshake tarifi ile dondurmalı milkshake yapmış olacağız.
Evde muzlu dondurmalı milkshake tarifinin yapılışına geçersek, bir su bardağı süt, 1 adet muz, iki kalıp Buz ve bir top vanilyalı dondurma blendera konup pürüzsüz bir kıvam alana kadar çekilir.

Muzlu milkshake yapımı bu kadar basittir. Eğer arzu ederseniz Hazırladığınız karışımı bardağı döktükten sonra üzerine krem şanti ve muz ile süsleyebilirsiniz.

Bu kolay muzlu milkshake tarifi dondurmasız Muzlu milkshake tariflerinden Daha lezzetli olmaktadır. Muzlu milkshake tarifimizde yer alan vanilyalı dondurma, milkshakenin kıvamını arttırmakta ve serinletici bir hoşluk katmaktadır.

Muzlu milkshake tarifimizde yer alan buz kalıplarının içerken ağzımızı rahatsız etmemesi için ufak parçalara kadar kırılmasını tavsiye ederiz. Bu sayede Muzlu milkshakeinizi içerken ufak buz parçaları Boğazınızda serinlik hissi oluşturacak ve büyük parçalar ağzınızı rahatsız etmeyecektir.

Oldukça sıcak yaz günleri için Muzlu milkshake tarifi hazırlamak hem oldukça kolay hem de görüldüğü gibi oldukça pratiktir.

Eğer evde kendi imkanlarınız ile serinletici lezzetler arıyorsanız, sitemizin çikolatalı smoothie tarifi ya da Gerçek dondurma tarifi yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu gibi benzeri Tarifler sitemizde yer almakta olup, sıcak yaz günleri için serinletici içecekler ve yiyecekler arasında basit bir şekilde hazırlanmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Muzlu dondurmalı milkshake tarifi nasıl yapılır yapılış aşamalarını görmek isterseniz altta kendi çekimimiz olan muzlu dondurmalı milkshake video bulunmaktadır. Daha farklı tatlı tarifleri , pratik içecek tarifleri ve dondurma tarifleri için Harika Ev İşleri YouTube kanalımıza da bekleriz.