<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Kahveyi Yumuşatmak İçin Yeni Yöntem Yumurtalı Kahve Kahvenin Acılığı Nasıl Kırılır?
Yumurtalı kahve, özellikle Vietnam ve uzakdoğuda adı duyulmuşken (Ayrıca Kuzey Avrupa ülkelerinde de görülnmektedir.) geçtiğimiz yıllarda Abd de yayınlanan bir videoda yumurtalı kahve yapılmış ve popüler olmuştur.
Kahvenin acılığını aldığı söylenen yumurtalı kahve ile süt tozu ve benzeri kahve yumuşatıcılarına gerek kalmadığı söylenirken bizde aynı yumurtalı kahve tarifini denedik ve alttaki kendi çekimimiz olan Harika Ev İşleri Youtube kanalında paylaştık. Sizde alttaki videoyu izleyerek kolayca yumurtalı kahve tarifini yapabilirsiniz.
Yumurtalı Kahve Nasıl Yapılır
Malzemeler
1 yumurtanın sarısı
Bir kaşık granül kahve
Sıcak su
Kahveyi Yumuşatmak İçin Yeni Yöntem Yumurtalı Kahve Kahvenin Acılığı Nasıl Kırılır? Reviewed by Harika Ev İşleri on 10:37 Rating: 5
loading...

9 yorum:

 1. Arkadaşım yumurtalı kahve yapıyor tadının da çok güzel olduğunu söylüyor. Yumurtayla pek aram yoktur o yüzden şimdiye kadar yapmadım ama merak ediyorum. Videoyu izleyerek deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 2. yumurtalı kahve ilk kez duydum ama denemek istiyorum.

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten hayatımda ilk defa kahveyi yumuşatmak için yumurta kullanıldığını görüyorum. Değişik bir bilgi deneyeceğim ilk fırsatta teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Özellikle türk kahvesini sade içemiyordum, ilk defa yumurta ile yumuşatıldığını gördüm. Teşekkürler paylaşım için.

  YanıtlaSil
 5. Arkadaşlarda denemiştim daha önce pek beğenmedim tadını ama kendimde denemek istiyorum.

  YanıtlaSil
 6. Çok fazla kahve içen birisi olarak güzel bir püf nokta olmuş.

  YanıtlaSil
 7. Acı kahveyi asla içemiyorum. Bu yöntemi bir arkadaşım söylediğinde saçma geldi ama sitenizde görünce denemek istedim. Gayet işe yarıyor. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 8. Bende sert kahve sevmem genelde süt eklerim yumuşatmak için ama yumurtayı denemedim hiç merak da ediyorum nasıl bir tat oluşuyor.

  YanıtlaSil
 9. Ben acı kahveyi de içiyorum da nadir onu da Starbucks'ta. Evde hiç acı içmem, yumurta ile güzel de oluyor.

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.