<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Tiroit Hastalığına Karşı Bitkisel Yöntemlerd

Tiroid rahatsızlığı, vücutta bulunan Tiroit bezlerinin normal seviyeden az ya da fazla çalışmasıyla ortaya çıkan bir rahatsızlıktır. Kanda dolaşan tiroid hormonunun normal değerin üzerinde olmasınA hipertiroid, az olmasının Hipotroid adı verilir. Bu durum, vücutta pek çok rahatsızlığa sebep olmaktadır. Kendi yaptığımız araştırmalarda birkaç bitkisel Şifa yöntemi belirttik ancak Tabi ki öncelikle doktor tavsiyesi alınmalı ve ona istinaden kullanılması tavsiye olunur.
-Kuzukulağı bitkisi Zeytinyağı ile krem haline getirilip, guatr olan bölgeye sürüldüğünde faydalı olduğu söylenmektedir.
-Ayrıca guatr Üzerine uygulanan başka bir yöntem ise tavuk yağı, papatya ile ezilip, lapa halinde bu bölgeye sürülür.
-Bir su bardağı Kaynar suya 10 gram kadar dövülmüş kereviz tohumu konup 10 dakika demlenir. Bu çay Günde 2-3 bardak içilebilir.
-Ceviz perdesi 45-50 kadarı temin edilir. Bir hafta boyunca bir litre suda bekletilir. Her gün 1 fincan içilir.
-Lahana bitkisinin yaprakları sıkılır, iki bardak içilir.
-Ayrıca Dr. İbrahim Saraçoğlunun önerdiği dereotu kürüde hem düşük hem yüksek trioid için oldukça faydalıdır. bu kür şöyle uygulanır, her gün taze olarak 1 yemek kaşığı dereotu yemeklerden 15 dk önce (sabah, öğle,akşam) çiğnenir ve 3 yudum su ile yutulur. Bu triod için dereotu kürü, 3 ay boyunca aralıksız uygulanmalıdır. Oldukça basit olan bu yöntem ile şifa bulacağınızı ümit ediyoruz. Bu yazıda yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ve öneri mahiyetindedir. Hiç bir şekilde tehşis ve tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.
Tiroit Hastalığına Karşı Bitkisel Yöntemler Reviewed by Harika Ev İşleri on 15:31 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.