<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Karaciğer Yağlanmasına Karşı Birebir Lavanta Çiçeği Çayı
Lavanta çiçeği özellikle kokusu ve rahatlatıcı etkisi sebebiyle sabun yapımında kullanılmaktadır. Lavanta yağı  Masaj yağı olarakta kullanılmakta olup, lavanta çiçeğinin kötü kokuları giderici, rahatlatıcı ve mide rahatsızlıklarına iyi gelen bir etkisi bulunmaktadır.
Lavanta çiçeğinin Ayrıca bu yazımızda çayına değineceğiz. Lavanta çiçeği çayı, karaciğer yağlanması için çok şifalı bir içecektir.
Hazırlanışı:
1 çay bardağı suyu kaynatıyoruz. Ardından kaynayan suyun altını kapatıp, içerisine bir çay kaşığı kurutulmuş lavanta çiçeği atıp üzerini kapatarak yaklaşık 5 dakika demlenmeye bırakıyoruz. Çayı süzüp içebilirsiniz. Lavanta çiçeği çayı yapımı için altta kendi hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz. Günde bir bardak içilmesi önerilir.

Karaciğer Yağlanmasına Karşı Birebir Lavanta Çiçeği Çayı Reviewed by Harika Ev İşleri on 13:44 Rating: 5
loading...
Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.