<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

EN FAVORİ 10 BİTKİSEL SABUNLARI BİLİYOR MUYUZ?
1-Tarçın sabunu
favori sabunlar arasında bizim için ilk sırayı alır faydası saymakla bitmez. Tarçın sabunu içeriğindeki tarçın ekstresi ile vücudunuzu sıpa etkisiyle keyifli bir hale almanızı sağlar Tarçın sabunu ile yapacağınız banyo Stresten kurtulmanızı sağlar tamamen bitki özlerinden elde edilen tarçın sabunu cildinizin yumuşacık bir görünüme kavuştururken cilt rahatsızlıklarının   önlenmesine sebep olur.
EVDE TARÇIN SABUNU YAPIMI
2-Defne sabunu

3-Killi sabun
Killi sabun içerdiği Özler sayesinde cildi besler sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

4-Lavanta sabunu

Lavanta sabunu lavantanın ferahlatıcı uyarıcı etkisi ile cildinize canlılık tazelik ve güzellik verir düzenli kullanılırsa eğer sivilcelerin zamanla da azalmasına sebep olduğu bilinmektedir.
EVDE LAVANTA SABUNU YAPIMI
5-Biberiye sabunu
6-Keçi sütlü sabun
7-Limon sabunu

EVDE LİMON SABUNU YAPIMI


8-Zeytinyağlı sabun

Zeytinyağlı sabun zeytinin içindeki tüm faydalı vitamin ve mineralleri bünyesinde barındıran zeytinyağlı sabun eski zamandan beri kullanıldığı hepimizce bilinir. Bu zamana kadar kadınların özellikle saç ve cilt güzelliği için doğal bir çözüm kaynağı olmuştur. Yüksek oranda E vitamini içerir doğal yumuşaklık ve Saçlardaki elektriklenme aldığı bilinmektedir.
EVDE ZEYTİNYAĞLI SABUN YAPIMI

9-Bittim sabunu
Bittim sabunu yabani fıstık olan bittim ve Menengiç ile yapılan bir sabun çeşididir. Saç köklerini besler yağlanmayı önleyip kepeğin yok olmasına kuru saçların nemlenmesi sağlar.

10-Papatya sabunu
papatya çiçeği sabunu papatya çiçeklerinden elde edilir düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir cildinizin parlaklığını geri kazanmasını ve saçların güçlenmesine sebep olur.

EN FAVORİ 10 BİTKİSEL SABUNLARI BİLİYOR MUYUZ? Reviewed by Harika Ev İşleri on 23:49 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.