<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Ömür Boyu Tuvalete Yalnış Oturdunuz
Çoğu insan hayatı boyunca bir ihtiyaç olan tuvaleti Maalesef yanlış kullanmakta. Avrupa modeli olan alafranga Tuvaletler sağlığınız açısından oldukça Büyük bir risk taşımaktadır.
Çünkü oturur pozisyonda tuvaletimizi yaparken alafranga Tuvaletler bağırsak hareketlerini kalın bağırsak çıkışı olan rektum bölgesini sıkıştırmaktadır. Normal akaturka tabir edilen geleneklerimize uygun tuvalette sağlık ve anatomik sistemimize en uygun tuvalet şekli olmaktadır. Bu alaturka tuvalete ile boşaltım sistemimiz düzgün çalışmakta ve bağırsak çıkışı rahat olmaktadır.

Eğer alafranga tuvalet kullanıyorsanız tuvaletinizi değiştirene kadar ayaklarınızın altına yüksek bir tabure koyarak tuvaleti kullanmayı tercih etmelisiniz. Çünkü boşaltım sisteminde, alafranga tuvalet kullanımı ile sıkışan bağırsağın Bu bölgesi hemeroid, prostat gibi çok ciddi Sağlık sorunlarına neden olduğu Uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Ömür Boyu Tuvalete Yalnış Oturdunuz Reviewed by Unknown on 14:36 Rating: 5
loading...

5 yorum:

 1. bu yazıyı okuduktan sonra tuvalete her oturduğumda yanlış oturmuşum gibi geliyor

  YanıtlaSil
 2. Eğik pozisyonda olduğunu biliyordum da ayakların altında tabure koyma olayını ilk defa duydum.

  YanıtlaSil
 3. doğru düzgün tuvalete oturmayı bile becerememişiz. tabura olayı mantıklıymış doğrusu.

  YanıtlaSil
 4. aslında en güzeli alaturka tuvaletler ama artık alan kazanmak için kimse yaptırmıyor.

  YanıtlaSil
 5. doğru oturmamanın çok kötü sonuçları olabilir. ayakta tuvalet ihtiyacını gidermekte erkekler için yanlış bir davranış.

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.