<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Pilates Hareketleri
Pilates Büyükçe topla yapılan ve özellikle karın ve kalça bölgesindeki yağları hızlı bir şekilde eritebilen çok yönlü bir programdır.
Pilates hareketleri yapımına geçelim

C biçiminde durma bu hareketi
Önemli olan ilk etapta dengeli sağlamaktır ve bu şekilde durulduktan sonra ileri geri hareket ettirilerek kalça bölgesinde sıkılaşma sağlanabilir.
Bu pilates hareketi pilates hareketlerinin temeli sayılır. Baş öne doğru getirilip Kalçada öne doğru hareket ettirilerek Karın bölgesinde sıkılaşma sağlanabilir.
Plates topuyla yana esneme
Yan yatarak pilates topunu esnetme suretiyle vücudumuzu iyice açabiliriz.
Pilates topuyla squat
En güzel pilates hareketlerinden biridir. Pilates topuna arkamızı dönerek ayağımızı koyuyoruz ve ileri geri hareket ettirerek kalça bölgesinde sıkılaşma bu pilates hareketi ile sağlanabilir.

Pilates topu ile bacak kaldırma
Bu pilates hareketi yine bacak bölgesi ve kalça bölgesi için idealdir. Sırt üstü yere uzanıp sağ ayak Plates topuna koyulur ve pilates topundan destek alarak ayak havaya kaldırılması suretiyle bu pilates hareketi yapılabilir.

Pilates topu ile kalça kaldırma
Bu pilates hareketi Bir önceki pozisyona benzemektedir. Yine sırt üstü uzanıp iki ayak topukla birlikte pilates topuna bastırılır ve bu şekilde pilates topu ileri geri hareket ettirilerek kalça kaldırma sağlanır.

Pilates topu ile bacak açma
Temel pilates hareketlerinden biridir. Bu harekette vücudumuzla pilates topunun üzerine yatıyoruz. Ardından yine yüzüstü yatar pozisyona gelecek şekilde vücudumuzu geriyoruz ve bacakları düz bir şekilde aç kapadığınızda vücutta sıkılaşma sağlanacaktır.
Yukarıda saydıklarımız temel pilates hareketi olarak geçmektedir. Pilates hareketleri pilates topu yardımıyla vücutta istenmeyen bölgelerdeki yağların erimesi ve vücudun sıkılaşması için idealdir. Pilates hareketleri evde Kendi başınıza çok rahat şekilde yapabilirsiniz. Daha detaylı pilates hareketleri için altta bir video koyduk. Pilates hareketi günlük tekrarlanmalı ve bu şekilde istenilen ölçülere pilates hareketleri sayesinde kavuşturabilirsiniz.

Pilates Hareketleri Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 16:48 Rating: 5
loading...

3 yorum:

  1. plates gerçekten vücut için tam bir ideal spor hem sizi ruhen hem de bedenen rahatlatıyor ve fit olmanızı sağlıyor. Evde hergün bu plates hareketlerini uyguluyorum.

    YanıtlaSil
  2. pilates önceleri bana saçma geliyordu ama verdiği sonuçları gördükçe şaşırmadan edemedim

    YanıtlaSil
  3. pilates ile karın kasları yoğun bir şekilde çalışıyor mu?

    YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.