<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Halı Yıkama'da Yeni Adresiniz Altaş Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama Halı yıkama sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Altaş Halı Yıkama olarak, halı ve koltuk yıkama da 12 yıllık bir tecrubeye sahibiz. Deneyimimizle ön planda olduğumuz kadar çalışmalarımızda titizliğimiz ile de tanınmaktayız. Ankara halı yıkama başta olmak üzere Ankara'nın bir çok ilçesinde hizmet vermekteyiz ve firmamız Etimesgut'ta bulunmaktadır. Konumumuz sizlere uzak olabilir fakat aslında bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sincan'da sincan halı yıkama konusunda bir çok firma görebilirsiniz fakat iş temizliğe geldiğinde bu firmaların yeteri kadar başarılı olamadıkları da göz önündedir. Bu iş sanıldığının aksine söz konusu sağlık olduğu için özenli ve hijyenik çalışma gerektirir. Eğer bir hizmet alıyorsanız sadece özen ve hijyenli çalışma yeterli olmaz. Bunların yanı sıra firmanın sizleri memnun etmesi, yani müşteri memnuniyeti de önemlidir. Biz Altaş Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetine, kaliteye, titizliğe ve sağlığa çok önem veriyoruz. Ve bir çok firmanın aksine halı temizliğinde kimyasal madde içeren halı şampuanı değil, sağlık bakanlığından onaylı antibakteriyel ERA 111 halı şampuanı kullanıyoruz.

Firmamız geniş çalışma yelpazesine sahiptir ve Ankara'nın dört bir yanına hizmet vermektedir. Temizliğimizden memnun Çayyolu halkına çayyolu halı yıkama hizmetini bundan yıllar önce sunduk ve kısa sürede beğenilerini toplamayı başardık. Güleryüzlü ekibimiz sayesinde Ankara'nın sevilen firması olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar ve her şeyden önce sağlığınızı düşünürüz. Sizler de sipariş vermek veya daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İyi günler!

Halı Yıkama'da Yeni Adresiniz Altaş Halı Yıkama Reviewed by Tarihi Gerçekler ve Komplo Teorileri on 12:56 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.