<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Kış Ayları İçin Şifa Kaynağı Brokoli Çorbası Tarifi
BROKOLİ ÇORBASI
Kış aylarının vazgeçilmez vitamin kaynağı olan Brokoli’nin insan sağlığına faydaları tartışılmaz. İnsanlarda bağışıklık sistemini güçlendirmesi sayesinde kronik hastalıklara karşı mücadelede başarılı olmasını sağlıyor. Bu nedenle özellikle kış aylarında mutlaka tüketilmesi gereken bir besin kaynağıdır. Tarifine gelince gayet basit bir yapılışı bulunmakta babalar dahi kısa sürede mutfakta bu çorbayı yapabilirler.

Toprakta yetişmesi nedeni ile iyice yıkadığımız brokolilerimizi kare şeklinde iyice kesiyoruz. Birer adet soğan, patates, havuç doğruyor tencereye atıp üzerinde su ile haşlıyoruz. 2’şer kaşık süt kreması, süt, bir kaşık un ile başka bir tencerede kavuruyoruz. Daha sonra ikisini birleştirerek 4-6 dakika kaynatın ve servise hazır vaziyette afiyetle tüketin.
Kış Ayları İçin Şifa Kaynağı Brokoli Çorbası Tarifi Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 07:59 Rating: 5
loading...

1 yorum:

  1. Brokoliyi hiç sevmesem de dediğiniz gibi insan sağlığına faydaları tartışılmaz. O yüzden kışın arada bende yapıyorum.

    YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.