<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

İĞNE İŞİ YAPRAK OYASI Detaylı Anlatım
İĞNE İŞİ YAPRAK OYASI
En fazla tercih edilen ve en çok aranan oyalardan biri olan iğne işi yaprak oyası sizinde mutlaka tercihleriniz arasında olmalıdır. Sizlere verdiğimiz tarifleri birebir uyguladığınızda kesinlikle kendi oyanızı oluşturmayı başaracaksınız. İşe çiçeğin yapılışı ile başlıyoruz 5 adet zürafa atıyoruz.


Fazlalık ipi dikmek için bırakmayı unutmuyorsunuz. Zürafa işlemi bittikten sonra yaprağın ilk kısmına başlıyor ve ters şekilde başa geliyoruz.
İki kanarı da artırıyoruz ve dört sıra şeklinde devam ediyor ve son zürafa da ipi kesiyoruz. Bu şekilde 5 tane yaprak yapıyoruz ve biti ilk oluşturduğunuz çiçeğin ortası kısmına yaprakları iyi bir şekilde dikiyorsunuz. Güzel günlerde kullanabilir ve harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

İĞNE İŞİ YAPRAK OYASI Detaylı Anlatım Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 11:31 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.