<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Ceviz ile Mobilya Tamiria

Ahşap mobilyalarımız Gerçekten çok güzel görünür ve şıklığıyla Evimize renk katar. Ancak her ne kadar ahşap mobilyalar güzel dursa da en ufak çizik te TÜM ihtişamını kaybettiğini hepiniz bilirsiniz.
Ahşap mobilyadaki çizikleri gidermenin Yolları çizik kalemi veya ahşap cilası giderilebilir ancak size ahşap mobilyalardaki, çiziklerin doğal yöntemlerle nasıl gidereceğinizi anlatacağım.

Yöntem çok basit Mobilya üzerinizdeki çiziği tespit ettiğinizde Taze bir ceviz alın ve ortadan ikiye kesin. Ardından cevizi Çizik olan bölgeye sürün ve çiziğin geçtiğini göreceksiniz. yani yöntem çok kolay ahşap mobilyalardaki çiziğin üstüne ceviz sürün çiziğin geçtiğini göreceksiniz.

Özellikle lake mobilyalarda etkili olan ceviz ile mobilya tarifi istenmeyen çiziklerden kolayca kurtulmanızı sağlayacak ve can sıkan ufak detaylardan kurtulacaksınız.

Ceviz ile Mobilya Tamiri Reviewed by Tarihi Gerçekler Ve Komplo Teorileri on 15:17 Rating: 5
loading...

Hiç yorum yok:

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Harika Ev İşleri Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.