<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Bağlantı Reklam --> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:180px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-7446864617858221" data-ad-slot="9501666334"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Kullanım Kolaylığı ve Estetik Bir AradaDerin dondurucuların faydalarını anlatarak zamanınızı almayacağım, uzun süreli gıda depolama için başka bir seçeneğin olmadığını zaten biliyorsunuzdur. Henüz bilmiyorsanız da, bu yılki Kurban Bayramı’nda öğreneceksiniz zira etleriniz buzdolabı içerisinde en fazla bir hafta dayanacak! Yani ister et, isterse de diğer gıdalar için uzun süreli depolama yapmak istiyorsanız, bir derin dondurucu kullanmanız gerekiyor. Bu bakımdan iki seçeneğiniz var: yatay ve dikey derin dondurucu modelleri. Yatay olanlar bir sandığı andırıyor ve kapakları üst kısımda yer alıyor. Dikey olanlar ise aynı bir buzdolabı gibi: Kapakları ön kısımlarında bulunuyor ve (isminden de tahmin edebileceğiniz gibi) dik şekilde kullanılıyorlar. Ben, tercihimi dikey derin dondurucu modellerinden, hatta daha net söyleyecek olursak, UED 5170 DTK A++ modelinden yana kullandım.
                                                               
Neden derseniz, her şeyden önce Uğur Soğutma markası güven veriyor. 60 yılı aşkın bir süredir derin dondurucu üretiyorlar ve bu nedenle benzersiz bir uzmanlıkları bulunuyor. Unutmayın, bu cihazları on yıllar boyunca kullanmak için alıyorsunuz ve he sağlamlıkları, hem de servis ağlarının yaygınlığı önem taşıyor. Uğur Soğutma, her iki bakımdan da beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Gelelim tasarıma: UED 5170 DTK A++, dikey bir derin dondurucu modeli. Ben bu tasarımı seviyorum zira kullanması daha pratik geliyor: Aynı bir buzdolabı gibi rahatça kullanabiliyor, hatta buzdolabının yanına koyarak uyumlu ve estetik bir görünüm elde edebiliyorsunuz (ben öyle yaptım, tavsiye ederim).
UED 5170 DTK A++ yalnızca 46 kilo, yani kimseyi çağırmama gerek kalmadan bir köşeden diğerine kolayca taşıyabiliyorum. İç hacmi 170 litre, sadece benim değil, komşularımın gıdalarını bile depolamaya yetiyor! A ++ enerji sınıfında olduğu için, neredeyse hiç elektrik harcamıyor. En sevdiğim özelliği de, elektrik kesintilerinde bile içindekileri 15 saat boyunca korumaya devam edebilmesi oldu. Sık sık kesinti yaşanan bir yerde oturuyorsanız, emin olun bu özellik çok işinize yarayacak. Satın almak için https://satis.ugur.com.tr/item/ued-5170-dtk-a/100028 adresini kullanmanızı tavsiye ederim, peşin fiyatına 12 taksit yaptırarak kredi kartınızla alabiliyorsunuz. Geniş iç hacimli, dayanıklı, pratik ve uygun fiyatlı bir derin dondurucu arıyorsanız, UED 5170 DTK A++ modelini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
                                     
Bir boomads advertorial içeriğidir.
Kullanım Kolaylığı ve Estetik Bir Arada Reviewed by Harika Ev İşleri on 08:56 Rating: 5
loading...

10 yorum:

 1. uğur derin dondurucu firmasını çarkıfelekte çıkan reklamla tanıdım. mehmet ali erbil uğur derin dondurucu demesi firmayı tüm Türkiye'ye tanıttı.

  YanıtlaSil
 2. Derin dondurucular gerçekten yemeklerin taze kalması için çok önemli.

  YanıtlaSil
 3. Kullanımı kolay olduğu gibi her nere koyarsanız koyun her yere yakışıyor diyebilirim.

  YanıtlaSil
 4. ugur zaten bildiğim ve güvendiğim bir marka o yüzden gerçekten ürünlerinin hepsini beğeniyorum.

  YanıtlaSil
 5. uğur derin dondurucu soğutma konusunda gerçekten sektörün lider tavsiye ediyorum.

  YanıtlaSil
 6. yeni evleneceğim ve evime uğur derin dondurucu almak istiyorum, fiyat performans bakımından Uğur harika bir marka.

  YanıtlaSil
 7. Kullanımı da çok kolay kendide çok estetik her nereye gitsem gittiğim yerlerde pek çok denk gelirim.

  YanıtlaSil
 8. çeyizim için bir buzdolabı almayı düşünüyorum uğur derin dondurucu yılların güvenilir markası.

  YanıtlaSil
 9. burada daha önce Uğur'un internet sitesinden alışveriş yapan biri var mı?

  YanıtlaSil
 10. ortada 60 yıllık bir tecrübe var. Uğur derin dondurucu markası gerçekten güven veriyor.

  YanıtlaSil

Tüm Hakları Saklıdır Harika Ev İşleri © 2014 - 2015
Bu Site Gitar Öğrencisi Tarafından Desteklenmektedir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Harika Ev İşleri. Blogger tarafından desteklenmektedir.